Banesa në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 58.1 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Super banese në ndërtim e sipër për banim për shitje,në një nga zonat më te mira në Prishtinë në lagjen Arbëria.
Banesa ka 58,1 metra dhe gjindet në katin e 2 të objektit.
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi,ballkon dhe banjo!
Banesa ka orientim nga lindja,banesa është pronë e nënkontraktorit dhe perfundon 2021 në dhjetor

Për një vizitë në pronë:
+383/45 319 313
+383/48 319 313
Info@zekagroup.info
www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]