Banesë nê Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 83.10 M 2
  • Year Built: 2020

Amenities

  • Lift
  • Ngrohje

Description

Shitet banesa 2+1 , Mati 1 në Prishtinë,në fazen e ndertimit dhe përfundon në fazën e dytë të 2021.
Organizimi:Dy dhoma gjumi,një ballkon,qëndrimi ditor me kuzhinë,dy tualete.
Banesa ndodhet në katin e 7 të objektit.
Sipërfaqja e banesës është 83.10 metra ,dhe pamje nga Përêndimi
Banesa është pronë e kontraktorit të punëve në objekt.
Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur.

+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
KOSOVË

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]