Banesa në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

50€
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2
Garazhet
1

Hapsira

  • Hapsira: 95 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2013

Përshkrimi

Zeka Group-Patundëshmêri ofron banesë në Fushë Kosovë.

 

Afër qendrës mjekësore,objektit të Komunës ,objektit të gjykatës etj.
Banesa ndodhet në katin e 3 të objektit e gatëshme për banim,si dhe banesa ka fletën poseduse.
• Siperfaqe 95 bruto në planë.
• Qëndrimi ditore,dy dhomë gjumi, Kuzhinë, dy tualete.

• E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga lindja

Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info