Zeka Group ofron banesë të gatëshme në Shkup-Maqedoni e Veriut Shkup

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 114 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2019

Përshkrimi

Ne realizojmë ëndrrat tuaja!
ZEKA GROUP-shpk

Sonte prezentojmë banesen në Shkup në rrugën Brigada e Dytë

Banesa gjindet në katin e 6 dhe me114,32 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.

Banesa e gatëshme për banim,dhe me dokumentacjonë të gatëshëm.

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
1 Dhomë gjumi
2 Dhomë gjumi
3 Dhomë gjumi
2×Banjo&Terrasa
———————-
+(383)045319313
+(383)048319313
www.zekagroup.info
———————-

Informatat shte

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info