Banesë në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 81.43 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Amenities

  • Kopsht
  • Lift
  • Ngrohje
  • Shesh lojërash

Përshkrimi

Ne realizojmë ëndrrat tuaja!
ZEKA GROUP-shpk

Prezentojmë banesen në Prishtinë,ne lagjen Arbëri

Banesa gjindet në katin e 5 dhe me 81,43 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.

Objekti lëshohet në përdorim në muajin Tetor 2020

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
1 Dhomë gjumi
2 Dhomë gjumi
2×Banjo&Terrasa

Banesa është pronë e kontraktorit

Informatat shtese:
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info