Banesë në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Ndërtim të lartë
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 83.3 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Amenities

  • Lift
  • Pamje nga parku
  • Shesh lojërash

Përshkrimi

Banesë 2+1 pëe shitje
Rruga Holger Petersen Prishtinë
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo+WC
Banesa ndodhet shumë pranë rrugës A e cila do të hapet së shpejti,dhe me një qasje të mirë në rrugët kryesore.
Duke qenë e pozicjonuar në zonë të mirë,kjo banesë bëhet tepër atraktive si për banim e një ashtu për investim.
Banesa gjindet në katin e 5 të objektit,dhe përfundon në Qershor të 2021,dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për më shumë informacjone:
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Ose në zyret tona në Prishtinë
Bul.Bill Clinton
Dardani

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info