Banesa në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 117.8 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Ofrohet banesa në Prishtinë

Nëse ëndrrat tuaja jan vështirë ,për tu bëre realitet?
Atehere ne Zeka Group-Patundshmëri,e realizojmë ëndrren tuaj ….

Sot prezentojmë banesen në Prishtinë,në Velani 2/ mbi PARKUN E QYTETIT,banoret nga ky kompleks kan qasje të lehtë në qytet.

Banesa gjindet në katin e 1 dhe me 117.8 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.
Objekti lëshohet në 3 muajt e ardhëshëm…

Pamje Lindje -Jug

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
1 Dhomë gjumi

2 Dhomë gjumi

3Dhomë gjumi

2 Banjo&Terrasa&Depo
Banesa është pronë e kontraktorit
Për informata më shumë na telefononi ose na shkruani ,ose na vizitoni në zyret tona.
Tel:+38345319313
+38343414141
Email:info.zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Ose në zyret tona:
Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]