Banesë në Podujevë Podujevë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 99 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Banesa 2+1 për shitje në qendër të qytetit në Podujevë

Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,2 dhomë gjumi,banjo dhe 1 ballkona,1 depo

Banesa gjindet në qender të qytetit ,pozicjonim i mirë për të arritur qdo pike në qytet dhe për të dalë nga qyteti në drejtim të autostrades.

Banesa ka 99 metra,kati i 8 dhe pamje nga qyteti,e gatëshme për banim.

Kjo pronë i përket një nën kontraktori .

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambibijentet e tona të punës:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulavardi Bill Clinton

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]