Banesa në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 88.20 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2018

Amenities

  • Kondicioneri
  • Lift
  • Mobilje
  • Ngrohje
  • Pamje nga parku
  • Shesh lojërash

Përshkrimi

Me moton”Ju presim si klient,ju përcjellim si miq”

Sot prezentojmë banesen në Fushë Kosovë,banesa e gatëshme gjindet në rrugën Dardanija,buzë Shkollës Fillore “Mihajil Grameno”

Banesa gjindet në katin e 7 dhe me 88,20 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.
Banesa është e mobiljuar dhe shumë pak e përdorur,dhe me pamje nga lindja.
BANESA KA FLETEN POSEDUSE
Banesa përbehet:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Banjo&Depo&Ballkon

Për këte Tip Top banesë informohuni në:
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
+(383)043 319 313
www.zekagroup.info
info@zekagroup.info

Na viztoni në zyret tona në Prishtinë
Bul.Bil Clintoni
Dardani
Kosovë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info