Banesë në Mati 1-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 79.89 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Group punonë pëe ju klientë të nderuar,por ja sot një mundësi tê re për ju ,që dëshironi të investoni në mënyrë të zgjuar.
Banesa 2+1 me sipërfaqe 79,89 në katin e 7 të objektit,e pozicjonuar nga Jugu.

Orgonizimi i brendëshëm i banesës ,ndahet në një dhomë ndenjë së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkonë.
Objekti ku gjindet banesa pritet te pêrfundojë nê Shtator tê 2021,banesa i pêrket nën kontraktoreve të punëve në objektë.

Nxitoni pêr ta bêrë tuajen,na telefononi në +38345319313
+38343414141
Zyret tona:Bulevardi Bill Clinonë lagjja Dardani-Prishtinë
Email:info.zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]