Banesë në rrugen Dardanija në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 80.05 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Shitet banesa 2+1 , në rrugen Dardanija Fushë Kosovë
Organizimi:Dy dhoma gjumi,një ballkon,qëndrimi ditor me kuzhinë,dhe banjo me wc.

Banesa ndodhet në katin e 8 të objektit,e gatëshme për banim dhe me fletë poseduse

Sipërfaqja e banesës është 80.05 metra ,dhe pamje nga Përêndimi
Banesa është pronë e kontraktorit të punëve në objekt.

Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur.
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
KOSOVË

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]