Banesa ne Prishtine Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 81.65 M 2

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagjen Arberi ne Prishtine,objekti gjindet fare prane KK Prishtines.

Banesa eshte ne fazen e ndertimit te vrazhde ,dhe perfundon ne funde te 2021.

Banesa eshte ne katin e 3,me pamje Jug-Perendim dhe me 81,65 ka nje hapsire te bolleshme.

Banesa orgonizohet:

Qendrimi ditor&Kuzhina

Dy dhoma gjumi

Dy banjo me wc dhe ballkoni.

INFORMATAT:

+383/045319313&+383/043414141

www.zekagroup.info

info@zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1 -Rruga Muharrem Fejza

Prishtine 10000

Kosove

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]