Banesa ne lagjen Arberia ne Prishtine Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 84.70 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Nëse ëndrrat tuaja jan vështirë ,për tu bëre realitet?
Atehere ne Zeka Group-Patundshmëri,e realizojmë ëndrren tuaj ….

Sot prezentojmë banesen në Prishtinë,në lagjen Arbëri,banoret nga ky kompleks kan qasje të lehtë në qytet.

Banesa gjindet në katin e 5 dhe me 84,70 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.
Objekti ku gjindet banesa është e gatëshme për banim.

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
1 Dhomë gjumi
2 Dhomë gjumi
2 Banjo&Terrasa&Depo
Banesa është pronë e kontraktorit
Për informata më shumë na telefononi ose na shkruani ,ose na vizitoni në zyret tona.
Tel:+38345319313
+38343414141
Email:info.zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Ose në zyret tona:
Rruga Muharrem Fejza
Mati 1-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]