Banesë në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
4
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 149 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2018

Përshkrimi

Zeka Group-Patundëshmêri ofron banesë në Fushë Kosovë në rrugë Hajrullah Zymi ,150 metra largë Shkollës Fillore Miahil Grameno.

 

• Siperfaqe 149 metra bruto në planë.

• Qëndrimi ditore,katë dhomë gjumi, Kuzhinë, dy tualete.

• Ndodhet ne katin e 8

• E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga lindja dhe përendimi.

Banesa është e gatëshme për banim,e mobiljuar dhe shitet kështu si ne foto.

Banesa ka fletën poseduse .

 

Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni

+(383)045319313

+(383)048319313

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info