Banesë e gatëshme në Fushe Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 80 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Zeka Group-Patudshmëri ofron banesen në Fushë Kosovë,banesa e gatëshme gjindet në rrugën Hajrullah Zymi.

Banesa gjindet në katin e 2 dhe me 80 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.
Banesa është e pozicjonuar me pamje nga jugu.

Banesa përbehet:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Një banjo me dritare
Terasa

Për informata më shumë lajmerohuni ne tel.email.web apo në zyret tona
+(383)45319313
+(383)43414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Na viztoni në zyret tona në Prishtinë
Bul.Bil Clintoni
Dardani
Kosovë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]