Banesa në lagjen Prishtina e Re Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 96 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Zeka Group ofron banesë në Prishtinë për shitje 2+1 ne lagjen Prishtina e Re me qasje ne rrugen A në Prishtinë

Banesa është e gatëshme për banim dhe e mobiljuar,dhe e gatëshme për aktin noterijel.

Objekti ne te cilen gjindet banesa ndodhet buze rruge dhe eshte ndertim me punime cilesore.
Banesa ndodhet ne katin e 4 dhe ka 96 metra.
Banesa është e orgonizuar:Qēndrimi ditor se bashku me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy banjo,depo dhe ballkoni me pamje nga përëndimi

Banesa ka edhe garazhen
Per nje vizite ne prone ose me shume informacjone na kontaktoni.
+383/45 319 313

+383/43 41 41 41
———————————
info.zekagroup.info
www.zekagroup.info

Zyret tona :
Lagja Mati 1-rruga Muharrem Fejza Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info