Banese ne Vushtrri Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.48 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka  Patundshmëri

Ofronë banesen e gatëshme në Vushtrri ,”Te mulliri i Nevzatit”

Projekti është përshtatur sipas zgjedhjes urbane të aprovuar nga Komuna e Vushtrrisë.

Kompleksi në foto është dizajnuar për të ofruar komoditet,rehati,qetësi dhe kualitet te jetës.
Standarde bashkëkohore,hapsirë të bollëshme.

Gjelbrim,parking te mjaftushëm,hapsirë për lojra dhe objekte tjera përcjellese,qerdhe për fëmije.
Banesa është e gatëshme dhe gjindet në katin e 1 dhe me 88,45 metra²,me pamje nga Lindja

Banesa përfundon në dhjetor të 2021,si dhe është pronë e nënkontraktorit të punëve nê objektë.

Banesa përbëhet nga:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë
Dy dhoma gjumi
Dy Banjo& Depo&Balkone

Për më shumë na telefononi ose na vizitoni në zyret tona:
+38345319313
+38343414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Zyret tona:
Mati 1-Rruga Muharrem Fejza
10000 Prishtinë
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]