Banese ne Fushe Kosove Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 63.12 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Group -Patundshmëri ofronë banesën në Fushë Kosovë,banesa në fazen e ndertimit në kompleksin Eliza.

 

 

 

Banesa gjindet në katin e 3 dhe me 63,12 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.

 

Banesa është  e gatëshme në Qershor të 2022 dhe me pamje nga veri.

 

Banesa përbehet:

Qëndrimi ditor&Kuzhina

NJë dhoma gjumi

Një banjo

Terasa

 

Për këte Tip Top banesë informohuni në:

+(383)045 319 313

 

+(383)043 319 313

 

info@zekagroup.info

 

Na viztoni në zyret tona në Prishtinë

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Kosovë 10000

www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info