Banese ne Fushe Kosove Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 63.12 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Group -Patundshmëri ofronë banesën në Fushë Kosovë,banesa në fazen e ndertimit në kompleksin Eliza.

 

 

 

Banesa gjindet në katin e 3 dhe me 63,12 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.

 

Banesa është  e gatëshme në Qershor të 2022 dhe me pamje nga veri.

 

Banesa përbehet:

Qëndrimi ditor&Kuzhina

NJë dhoma gjumi

Një banjo

Terasa

 

Për këte Tip Top banesë informohuni në:

+(383)045 319 313

 

+(383)043 319 313

 

info@zekagroup.info

 

Na viztoni në zyret tona në Prishtinë

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Kosovë 10000

www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]