Banesa ne Fushe Kosove Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.45 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet banesa 2+1 tek Lagjja Eliza ne Fushe Kosove e pozicjonuar ne fillim te Fushe Kosoves ana e djathte.

Banesa ndodhet ne katin perdhese,me siperfaqe 88.45 M².

Orgonizimi :

Salloni i ndenjes,ambienti i gatimit,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkone.

Objekti perfundone ne Qershor te 2022,dhe banesa eshte prone e  nenkontraktorit te puneve ne objekte.

Per me shume informacjone apo nje vizite ne kete prone na kontaktoni apo na vizitoni ne zyret tona.

Tel:+383/045319313      Web:www.zekagroup.info

+383/043414141       Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtine-Kosove

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]