Lokal afarist në Obiliq Kastriot

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Lokale
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

Description

Ambient komercial për shitje në Obiliq në lagjen në rrugēn Adem Jashari,me sipërfaqe 225 metra.

Lokali ka ne dy anet dalje në atë parku dhe rruga.
Ka 4 dyer dhe 1 banjo.
Mundësi shumë e mirë për investim,ambienti ndodhet në rrugen kryesore që shkon tek Komuna e Re.
I përshtatëshem për aktivitete te ndryshme biznesi.
Lokali ka fleten poseduse dhe ingatëshem të vazhdohet qfarë do lloj veprimtarije.
Për më shumë informacjone na kontaktoni:
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulavardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]