Banesa në kompleksin Eliza A-Fushë Kosovë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.60 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 2+1 në lagjen Eliza,në Fushë Kosovë,në fazen e ndertimit dhe përfundon në fazën e dytë të 2021.

Organizimi:Dy dhoma gjumi,një ballkon,qëndrimi ditor me kuzhinë,dy tualete.

Banesa ndodhet në katin e 3 të objektit.
Sipërfaqja e banesës është 88,60 metra ,dhe pamje nga Lindja.
Banesa është pronë e kontraktorit të punëve në objekt.

Për në vizitë në prone jeni të mirë pritur
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Lagjja Dardani Prishtinë
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]