Banesa në Prishtinë-Mati 1 Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 44.5 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Zeka Group ofron banesë në Prishtinë për shitje 1+1 ne rrugen Muharrem Fejza  në rrugen  në Prishtinë.

 

Banesa është e gatëshme për banim dhe e mobiljuar.

 

Objekti ne te cilen gjindet banesa ndodhet buze rruge dhe eshte ndertim me punime cilesore.

Banesa ndodhet ne katin e 4 dhe ka 44.5 metra.

Banesa eshte e orgonizuar:Qendrimi ditor se bashku me kuzhine,një dhoma gjumi,një banjo, dhe ballkoni me pamje nga lindja.

Per nje vizite ne prone ose me shume informacjone na kontaktoni.

+383/45 319 313

 

+383/43 41 41 41

———————————

info.zekagroup.info

www.zekagroup.info

 

Zyret tona :

Rruga Muharrem Fejza

Mati 1-Prishtinë

 

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]