Banesë në lagjen Arbërija në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 105.14 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 2+1 në lagjen Dragodan në Prishtinë,me sipërfaqe totale 105,14
Banesa ndodhet në katin e 5 të një ndërtimi të ri me ashensor.
Orgonizuar në ambijentë ndenje dhe kuzhinë të përbashkët,dy dhoma gjumi,ballkon,2 tualet dhe një depo.

Orjentuar nga jug-veri

E gatëshme në Djetor të 2021

Na kontaktoni duke ne thirrur ose derguar sms ,për të mësuar më shumë rreth baneses.
+383/45 319 313
+383/43 41 41 41
www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]