Banesë në lagjen Arbërija në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 105.14 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në lagjen Dragodan në Prishtinë,me sipërfaqe totale 105,14
Banesa ndodhet në katin e 5 të një ndërtimi të ri me ashensor.
Orgonizuar në ambijentë ndenje dhe kuzhinë të përbashkët,dy dhoma gjumi,ballkon,2 tualet dhe një depo.

Orjentuar nga jug-veri

E gatëshme në Djetor të 2021

Na kontaktoni duke ne thirrur ose derguar sms ,për të mësuar më shumë rreth baneses.
+383/45 319 313
+383/43 41 41 41
www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info