Banesë në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 87.54 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Group-Patundshmëri prezenton banesen e radhës në Fushë Kosovë

Banesa gjindet në -Lagja Eliza
Banesa ka 87,54 metra dhe gjindet në katin e 2 te objektit,pamje nga lindja.

Banesa është në fazen e ndërtimit,dhe përfundonë në Djetorë të 2021

Banesa ka këto njësi:
Qëndrimi ditor së basku me Kuzhinë
Dy Dhoma e gjumit
Dy banjo+wc
Depo+Ballkonë

Për më shumë informata:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info

Zyret tona:
Bulevardi Bill Clintoni
Lagjja Dardani Prishtinë
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]