Banese ne Prishtine Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 69 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 1+1 në rrugën Ahmet Krasniqi në lagjen Arbëri dhe përballe Komunës se Prishtinës në Prishtinë

 

Banesa ka një orgonizm të mirë,hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen e banesës.

 

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,një dhoma gjumi,një tualete dhe ballkoni

 

Banesa ndodhet ne katin e 4 me pamje nga lindja dhe me  69.12

Banesa është e gatëshme,dhe ka dokumentacjon të rregulltë për aktin noterijal.

Banesa është pronë e nën kontraktorit.

Për një vizitë në pronë na gjeni në:

————————————

+(383)045 319 313

+(383)043 41 41 41

www.zekagrouo.info

Info@zekagroup.info

Adresa:

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë 10000

Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]