Banesë nê Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 93.8 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Zeka Group-Patundëshmêri ofron banesë në Fushë Kosovë në rrugë Hajrullah Zymi ,150 metra largë Shkollës Fillore Miahil Grameno.
Banesa ndodhet në katin e 6 të objektit në përfundim e sipêr.
• Siperfaqe 93,8 bruto në planë.
• Qëndrimi ditore,dy dhomë gjumi, Kuzhinë, dy tualete.
• Ndodhet ne katin e 6-te.
• E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga perendimi.
Banesa është e gatëshme për banim,prona është e nënkontraktorit.

Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info