Banesa në shitje në Prishtinë,200 metra më lartë se ish Shkolla e mesme teknike. Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2
Garazhet
1

Hapsira

  • Hapsira: 88.8 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2010

Amenities

  • Lift
  • Pamje nga qytetit

Përshkrimi

Banesa në lagjen Gjinaj,afër ish Shkolles Teknike,si dhe shtëpise të pleqëve.
Banesa gjindet në katin e 7 të objektit dhe me pamje Lindje-Jug
Banesa ka qasje të mirë në tërë qytetin e Prishtinës.
Banesa është e gatëshme për banim.
Përbëhet nga :
Qëndrimi ditor&kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo&WC
Për më shumë informacjone:
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Ose na vizitoni në zyret tona në Prishtinë
Bul.Bil Clintoni
Dardani

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info