Banese per shitje ne Taukbahqe ne Prishtine Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
1
Garazhet
1

Hapsira

  • Hapsira: 69 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2003

Përshkrimi

Zeka Group-Patundëshmëri ofron banesë në Prishtinë afer ,150 metra largë Shkollës Fillore Gjergj Fishta

Banesa ndodhet në katin e 4 të objektit

• Siperfaqe 69 bruto në planë.

• Qëndrimi ditore,Dy dhomë gjumi, Kuzhinë, nje tualete dhe ballkoni.

Si dhe vend parkimin personal

 

• E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga jugu.

Banesa është e gatëshme për banim dhe e mobiljuar

 

 

Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni

+(383)045319313

+(383)048319313

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Rruga Muharrem Fejza

Mati 1-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]