Banesa në mes Prishtine dhe Fushë Kosove Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 59 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2015

Përshkrimi

Zeka Group -Patundëshmëri

Ofron banesen 1+1, mes Prishtine e Fushë Kosove,në objektin e Semitronic.

Banesa ka 59 metra ,kati 3 e mobiljuar.

Banesa ka fleten poseduse si dhe një qmim të arsyëshem.

Për më shumë na kontaktoni:

+383/045319313

+383/043414141

info@zekagroup.info

www.zekagrpup.info

Ose në zyret tona :

Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]