Banesa ne Fushe Kosove Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.45 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Group ofronë banesën në Fushë Kosovë në kompleksin Eliza

 

Banesa 2+1 me sipërfaqe 88,45 në katin e 1 të objektit,e pozicjonuar nga Lindja

 

Orgonizimi i brendëshëm i banesës ,ndahet në  dhome ndenjë së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkonë.

 

Objekti ku gjindet banesa pritet te përfundojë në qershor tê 2022,banesa i pêrket nën kontraktoreve të punëve në objektë.

 

Nxitoni për ta bërë tuajen,na telefononi në +38345319313

+38343414141

Zyret tona-Mati 1 Rr.Muharrem Fejza  Prishtinë

Email:info.zekagroup.info

Web:www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]