Banesa ne Fushe Kosove Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 88.45 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Group ofronë banesën në Fushë Kosovë në kompleksin Eliza

 

Banesa 2+1 me sipërfaqe 88,45 në katin e 1 të objektit,e pozicjonuar nga Lindja

 

Orgonizimi i brendëshëm i banesës ,ndahet në  dhome ndenjë së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkonë.

 

Objekti ku gjindet banesa pritet te përfundojë në qershor tê 2022,banesa i pêrket nën kontraktoreve të punëve në objektë.

 

Nxitoni për ta bërë tuajen,na telefononi në +38345319313

+38343414141

Zyret tona-Mati 1 Rr.Muharrem Fejza  Prishtinë

Email:info.zekagroup.info

Web:www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info