Banesë për shitje në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 61.84 M 2
  • Year Built: 2020

Amenities

  • Kopsht
  • Lift
  • Ngrohje
  • Park
  • Shesh lojërash

Description

Atëhere kur veprat flasin vete.Zeka Group në Fushe Kosove kesaj here jep ne shitje nje banese te bukur.

Me pamje te bukur,parkun e bukur perplote me lule,dhe kendin e lodrave.
Kati i 2 me 61.84 metra,pamje nga lindja.

Objekti është në ndertim e siper ,dhe pritet te finalizohet ne muajin dhjetor të 2020.
Banesa përbëhet :
Qëndrimi ditor&Kuzhina
Dhomë e gjumit
Banj&Wc+Ballkoni
Banesa është prone e kontraktorit.
Për me shume info
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]