Banesa në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 128.5 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Group-Patundëshmêri ofron banesë në Prishtinë në rrugë Nekibe Kelmendi ne lagjen Prishtina e Re

Banesa ndodhet në katin e 5 të objektit në ndertim e siper,pritet te perfundoje ne fazen e pare te 2022.

• Siperfaqe 128,5 bruto ne plane.

• Qëndrimi ditore,tri dhomë gjumi, Kuzhinë, dy tualete.

 

• E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga Jug-Veri

Banesa është prone e nenkontraktorit.

 

Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni

+(383)045319313

+(383)043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtine

 

 

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info