Banesa me 118,69 në shitje,në lagjen Eliza në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 118.69 M 2
  • Year Built: 2020

Amenities

  • Lift
  • Ngrohje
  • Park
  • Shesh lojërash

Description

Nëse ëndrrat tuaja jan vështirë ,për tu bëre realitet?
Athere ne Zeka Group SHPK,e realizojmë ëndrren tuaj ….

Sonte prezentojmë banesen në Fushë Kosovë në lagjen Eliza.

Banesa gjindet në katin e 1 dhe me 118,69 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.

Objekti lëshohet në përdorim me 31 Djetor të 2020

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
1 Dhomë gjumi
2 Dhomë gjumi
3 Dhomë gjumi
Dy Banjo&WC
Depoja &Ballkoni

Banesa është pronë e kontraktorit

Informatat shtese:
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]