Banesë pêr qiradhënje në Prishtinë ,tek Shkolla Milenijumi i Tretë Prishtinë

250€
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 83 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Amenities

  • Lift
  • Mobilje
  • Ngrohje
  • Pajisje shtëpiake
  • Park
  • Shesh lojërash

Përshkrimi

Banesa është e mobiljuar dhe asnjëherë e banuar.

Qêndrimi ditor+kuzhina
Dy dhoma gjumi
Banjo+depo+ballkonë

E gatêshme pêr banim.
Për më shumë na kontaktoni:
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]