Lokal afaristë për qiradhênje në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

500€
Lloji i pronës: Lokale
Dhomat
1
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 153 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2019

Amenities

  • Garazh / Parking
  • Ngrohje
  • Zyrë

Përshkrimi

Lëshohet lokali pêr qira dhënje në Fushë Kosovë,prapa Albi Market dhe ashtu afër Shkollës Fillore që êshtë hapur sivjet.
Lakali ka dy hymje me qasje ,nga rruga kryesore përballë restaurant NORI,dhe tjetra nga parkingu i objekteve pêr rreth.
Lokali është i përshtatëshêm për qdo lloj veprimtarije të ligjëshme.

Pêr më shumë na shkruani ,ose na vizitoni në zyret tona.
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë 12000
Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]