Ambijent komercijal për qiradhënje ne lagjen Arbëri-Prishtinë Prishtinë

500€
Lloji i pronës: Lokale
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 75 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2019

Përshkrimi

Ambient komercial për qiradhënje në lagjen Arbëri në Prishtinë,lokali ka 75 metra.

Ka 2 dyer dhe 1 banjo.

I përshtatëshem për aktivitete te ndryshme biznesi.

Për më shumë informacjone na kontaktoni:
+383/45 319 313
+383/43 41 41 41
www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]