Banese me qira në Prishtinë Prishtinë

260€
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 49 M 2
  • Viti i ndërtimit: 1982

Përshkrimi

Zeka Group Patundëshmëri ofron banese për qiradhënje në Prishtinë.
Banesa gjindet afer Furra Qerimi 2,është e mobiljuar dhe e gatëshme për banim.
Banesa përbehet nga:
Qëndrimi ditor
Dhomë gjumi
Kuzhina ndaras
Banjo&Ballkone

Për më shumë na tel ose na vizitoni ne ambijentet e tona të punës.
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info