Banesa për qira dhënje në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

200€
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2
Garazhet
1

Hapsira

  • Hapsira: 86 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2018

Përshkrimi

Banesa për qira dhênje në rrugën Besa Besë në Fushë Kosovë.
Banesa është e re dhe e pa mobiljuar,rreth mobiljeve duhet tê merreni me pronarin.
Banesa është në katin e 4 dhe ka hapësirë të bollêshme.
Qêndrimi ditor+kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Terase dhe parking te veqantë.
Pêr më shumë na telefononi,shkruani a po na vizitoni në zyret tona:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë 12000
KOSOVË

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]