Banesë në Prishtinë në Mati 1 Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 94 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Group Patundshmëri
Ofronë banesën në Mati 1,afër rrugës C.

Banesa gjindet në katin e 1,ka 94 metra banim dhe 30 metra terase.

Banesa është e gatëshme për banim ne Qershor të 2021

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga Lindja-Jugu
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,dy dhoma gjumi,dy tualete.

 

 

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
———————————
+383/45 319 313
+383/43 41 41 41
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Ose në zyret tona në Prishtinë
Bul.Bill Clinton
Dardani
———————————

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]