Banesa pranë rrugës C-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 109.1 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Banesa 3+1 për shitje,rruga Shaqir Ingrishta,prane rrugës C në Prishtinë

Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,3 dhomë gjumi,2 banjo dhe 2 ballkon.

Pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti.
Banesa ka 109 metra,kati i 6 dhe pamje nga Lindje-Jug

Objekti ku është banesa pritet të jetë për banim në fund te 2021.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambibijentet e tona të punës:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Zyret tona
Bulavardi Bill Clinton
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]