Banesa ne Prishtinë -Rruga Enver Maloku Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 109.1 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Group-Patundshmëri

Banesa në Prishtinë ndodhet pranë rrugës Enver Maloku (C)

Sipërfaqja Totale 109 metra

Ndodhet në katin e 6 të banimit

Orgonizohet në:Ambijent ndenje së bashku me ambijent gatimi me dritare,tri dhoma gjumi,dy banjo,ballkone.

Orjentimi Lindje&Jug

Banesa është në ndërtim e sipër,dhe përfundon në dhjetor të 2021

Banesa është pronë e nënkontraktorit

Për me shumë informacjone na kontaktoni në:

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

+(383)045319313

+(383)043414141

Zyret tona në Prishtinë

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]