Banesa në Fushë Kosovë-Eliza-Cima Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 116.35 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Të jesh i pari në treg është vështire,por unë dhe stafi imë,e arrijmë.

Për ju sot kemi banesen 3+1 në Fushë Kosovë -Lagja Eliza
Banesa ka 116,35 metra dhe gjindet në katin e 5 te objektit.

Banesa është në fazen e ndërtimit,dhe përfundonë në Djetorë të 2021

Banesa ka këto njësi:
Qëndrimi ditor së basku me Kuzhinë
Tri Dhoma e gjumit
Dy banjo+wc
Depo+Ballkonë

Për më shumë informata:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clintoni
Lagjja Dardani Prishtinë
Kosovê

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]