Banesa në rrugën C-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85.5 M 2
  • Year Built: 2015

Description

Shitet banesa 2+1 në rrugën C-Enver Maloku,në Prishtinë me sipërfaqe totale 85,5.

Banesa ndodhet në katin e 5 të objektit dhe pamje nga Veri -Lindje.

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine dhe depo në kuadër të kuzhinës të përbashkëta,dy dhoma gjumi,dy ballkona dhe tualet.

Banesa është e ndërtuar pak vite me parë por e pa banuar dhe e gatëshme për aktin noterijal.

Na kontaktoni duke na thirrur ose na dergoni SMS,për të mësuar rreth banesës.

+383/045319313-+383/043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]