Shitet objekti afarist në Reçan të Prizrenit Reçan-Prizren

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Lokale
Dhomat
8
Banjot
4
Garazhet
30

Hapsira

 • Hapsira: 260 M 2
 • Viti i ndërtimit: 1993

Amenities

 • Apartament për mysafirë
 • Bodrum vere
 • Dhoma e bilardos
 • Dhoma e ngrënies
 • Dhoma të shërbimeve
 • Garazh / Parking
 • Internet wireless
 • Kondicioneri
 • Kopsht
 • Park
 • Pishine
 • Sauna
 • Shesh lojërash
 • Zyrë

Përshkrimi

Zeka Group ofron objektin afarist Madera 1 në Reçan ,8 km nga Prizreni,objakti është i ndertuar në vitin 1993 i dedikuar për restaurant.
Objekti është pronë e Familjes Azari,objakti shitet ashtu siq është në foto,dhe me nje qmim të përshtatëshëm.
Për më shumë informacjone mund të na kontaktoni dhe ta vizitojmë pronën.
+(383)045319313
+(383)048319313
www.zekagroup.info
Info@zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Prishtinë 10000
Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info