Banesë në Fushë Kosovë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 74.19 M 2
  • Year Built: 2020

Amenities

  • Garazh / Parking
  • Lift
  • Ngrohje

Description

Lumturija e familjes tuaj gjendet në rehatinë që ofronë hapsirë ku jetoni,prandaj duke u bërë banorë i KFushë Kosovës,ju do të merrni vendimin më të mirë për jetë të rehatëshme dhe të qetë.
Banesa që sot e prezentojmë është në katin e 7 te objektit dhe ka pamje Përëndim-Veri dhe me 74.19
Banesa është e gatëshme për pak kohë

Banesa ka:
Qëndrim ditor&Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo&Balkoni

Na kontaktoni duke na dërguar mesazh ose ma telefononi:
———————–
+383/45 319 313
+383/48 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani- Prishtinë
———————-

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]