Banesa të gatëshme dhe te mobijuar në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 93 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2019

Përshkrimi

Zeka Group-Patundshmëri Patundshmëri
prezentonë banesen në Fushë Kosovë

Banesa gjindet në katin e 7 dhe me 93 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.
Banesa është e mobiljuar dhe shumë pak e përdorur,dhe me pamje nga jugu

Banesa përbehet:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Depoja&Terasa

Për këte Tip Top banesë informohuni në:
+(383)045319313
+(383)043414141

info@zekagroup.info

Na viztoni në zyret tona në Prishtinë
Bul.Bil Clintoni
Dardani
Kosovë 10000
www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info