Banese ne Fushe Kosove Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 116.35 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 3+1 për shitje në kompleksin Eliza në në Fushë Kosovë,të ndërtuara nga gjigandi i ndërtimit CIMA.

 

Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,3 dhomë gjumi,2 banjo dhe ballkon.

 

Pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti.

Banesa ka 116,35 metra,kati i 5 dhe pamje nga Lindje

 

Objekti ku është banesa pritet të jetë për banim në muajin Qershor te 2022

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:

+(383)045319313

+(383)043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Muharrem Fejza

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]