Banesa në Mati 1-Rruga Ukshin Kovaqica-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 57.62 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Group
Patundëshmëri ofron banesen 1+1+1, Mati 1 në Prishtinë,rruga Ukshin Kovaqica

Organizimi:Një dhomë gjumi,një ballkon,qëndrimi ditor me kuzhinë,një tualete.

Banesa përfundonë në gjysmën e parë të 2021

Banesa ndodhet në katin e 4 të objektit.
Sipërfaqja e banesës është 57,62 metra ,dhe pamje nga Përëndim-Veri

Banesa është pronë e nën kontraktoreve të punëve në objekt

Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur.
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Zyret tona:
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
KOSOVË

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info