Banesë nê Mati 1 -Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 57 M 2
  • Year Built: 2011

Amenities

  • Internet wireless
  • Lift
  • Mobilje
  • Ngrohje
  • Pajisje shtëpiake

Description

Banesa 1+1 për shitje,në lagjen Mati 1 në Prishtinë.
Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,1 dhomë gjumi,banjo dhe ballkon.
Fare pranë rruges Muharrem Fejza,pozicjonim i mirë për të arritur në qytet.
Banesa ka 57 metra,kati i 4 dhe pamje nga Lindja,e gatëshme për banim,dhe e mobiljuar.
Banesa ka dokumentacjon të rregulltë

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambibijentet e tona të punës:
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë
Bulavardi Bill Clinton
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]