Banesë për shitje afër Shkollës Pavarësija dhe pranë rrugês A Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 121.40 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Group Patundshmëri
Ofronë banesën në Mati,afër Shkollês Pavarêsija dhe fare pranë rrugês A

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga Veri-Lindja-Jugu
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,tri dhoma gjumi,dy tualete.

Ndodhet ne katin e 4 dhe ka 121,40 meter.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
———————————
+383/45 319 313
+383/43 41 41 41
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Ose në zyret tona në Prishtinë
Bul.Bill Clinton
Dardani
———————————

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info